آبرسانی به ۱۰۱ روستای لرستان در دهه فجر
آبرسانی به ۱۰۱ روستای لرستان در دهه فجر
مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب لرستان گفت: پروژه آبرسانی به ۱۰۱ روستای استان با اعتبار ۹۱۰ میلیارد ریال دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش افق لرستان، حمیدرضا کرم‌وند، دهه‌فجر را فرصتی برای ارائه دستاوردها و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهارداشت: در این ایام شرکت‌های خدمات‌رسان فعالیت‌ها و برنامه‌های متنوعی دارند که ما در شرکت آب‌وفاضلاب لرستان نیز برنامه‌هایی در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی با بیان اینکه امسال در دهه‌فجر حدود ۱۰۱ روستا از روستاهای لرستان تحت پوشش شبکه آب سالم و بهداشتی قرار می‌گیرند، افزود: این ۱۰۱ روستا در شهرستان‌های ازنا، الیگودرز، دلفان، چگنی، کوهدشت، دورود، خرم‌آباد و بروجرد قرار دارند.

مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب لرستان عنوان کرد: اعتباری که برای آبرسانی این روستاها در نظر گرفته شده ۹۱۰ میلیارد ریال است که شامل بحث خط انتقال، حفر چاه، نیرو رسانی، احداث نیروگاه پمپاژ، احداث مخزن و سایر موارد می‌شود.

وی بیان کرد: با تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه‌ها ما شاهد افزایش روستاهای تحت پوشش شرکت آب‌وفاضلاب در سطح استان خواهیم بود.

کرم‌وند گفت: البته آبرسانی این روستاها جدا از بحث جهاد آبرسانی است که به موازات این پروژه‌ها در حال اجراست و براساس تعهد و قراردادی که بین بسیج سازندگی و شرکت آب‌وفاضلاب لرستان منعقد شده پس از دهه‌فجر و تا پایان سال بخشی از آن‌ها به بهره‌برداری می‌رسد./ سفیر افلاک