اجرای بیش از ۳۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در شش ماهه اول ۱۴۰۰ در استان لرستان
اجرای بیش از ۳۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در شش ماهه اول ۱۴۰۰ در استان لرستان

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان از اجرای بیش از ۳۰۰ کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع گازرسانی در سطح استان لرستان در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ خبر داد . به گزارش افق لرستان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان ، کرم گودرزی مدیر عامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر […]

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان از اجرای بیش از ۳۰۰ کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع گازرسانی در سطح استان لرستان در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ خبر داد .

به گزارش افق لرستان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان ، کرم گودرزی مدیر عامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر گفت: طی ۶ ماهه نخست سالجاری، بیش از ۲۶۰ کیلومتر شبکه توزیع گاز و ۴۶ کیلومتر خط تغذیه گاز در مناطق شهری و روستایی استان اجرا شده است .

گودرزی با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان لرستان از حیث کوهستانی بودن و صعب العبوری و شرایط سخت عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی افزود: شرایط ویژه جغرافیایی استان لرستان واجرای ایمن و استاندارد پروژه ها ، عملیات اجرایی را بصورت خاص می طلبد که شرکت گاز استان لرستان از تمامی تجارب، امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی استفاده نموده تا خدمات این شرکت در جهت رفاه عمومی مردم به همه مناطق استان گسترش یابد.

گودرزی در پایان ضمن تشکر از همه کارکنان و پیمانکاران در راستای توسعه گازرسانی در سطح استان گفت : شرکت گاز همراه با توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان ، افزایش کیفیت خدمت رسانی مطلوب و رضایتمندی مشترکین عزیز را به طور مستمر و همراه با پاسخگویی در دستور کار خود قرار داده است .