اجرای ۶۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری و انتقال فاضلاب در لرستان
اجرای ۶۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری و انتقال فاضلاب در لرستان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از اجرای ۶۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری و انتقال فاضلاب در این استان خبر داد

به گزارش افق لرستان،به نقل از مهر، یاسر اکبریان امروز شنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های بخش فاضلاب، از اجرای ۶۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری و انتقال فاضلاب به ارزش ۲۴۰ میلیارد تومان طی دو سال از دولت مردمی سیزدهم خبر داد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در شرکت آب و فاضلاب پروژه‌های متنوعی در بخش‌های آب و فاضلاب در حال اجرا است که پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان دولت سیزدهم بخش قابل‌توجهی از این پروژه‌ها به سرانجام برسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در خصوص اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب، عنوان کرد باتوجه‌به اهمیت مسائل محیط زیستی و بهداشت عمومی، شرکت آب و فاضلاب تلاش کرده است پروژه‌های مرتبط با این حوزه را تسریع دهد و یکی از اقدامات خوبی که در طی دو سال گذشته صورت‌گرفته است اجرای ۶۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب باارزش ۲۴۰ میلیارد تومان بوده است.

اکبریان، تأکید کرد: باتوجه‌به این که شبکه‌های فاضلاب در طول سال نیاز به مراقبت و شستشوی سالیانه دارند، در طی همین دو سال حدود دو هزار کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در استان شستشو داده شده که برای این اقدام هم اعتباری معادل چهار میلیارد تومان هزینه شده است.

وی، گفت: هزار و ۷۰۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب وجود دارد و ۲۹۰ هزار مشترک فاضلاب تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار دارند.