برج آزادی با نام خرم‌آباد نورپردازی می‌شود
برج آزادی با نام خرم‌آباد نورپردازی می‌شود
شهردار خرم اباد گفت: برج آزادی در بیستم اردیبهشت ماه جاری با نام خرم‌آباد نورپردازی خواهد شد.

به گزارش افق لرستان، داریوش بارانی بیرانوند در نشست خبری اطلاع رسانی اظهار داشت:  اجرای برنامه‌های فرهنگی و تورهای گردشگری با هدف کمک به افزایش شهرت جهانی و ملی و معرفی ظرفیت های شهر خرم‌آباد ضروری است.

وی ادامه داد: شهرداری خرم آباد بعنوان شهرداری مرکز استان نیز بایستی بازیگردان اصلی فرهنگی منطقه باشد در همین راستا با شعار شهر فرهنگ مبنا و شهردار رویداد محور کار را آغاز نمودیم.

وی از برگزاری اجرای برنامه طنز سیقاف را دیگر برنامه فرهنگی مدیریت خبرداد و گفت: این برنامه که با موضوع طنز و در قالب شوخی با مدیریت شهری می‌باشد در روز ۲۵ اردیبهشت با مشارکت هنرمندان استان برگزار می شود.

وی در ادامه اضافه کرد: مراسم اصلی روز خرم‌آباد نیز روز ۲۳ اردیبهشت در محوطه باغ گلستان قلعه فلک‌الافلاک خرم‌آباد با حضور پرشور مردم خرم‌آباد با اجرای برنامه های متنوعی برگزار می گردد.

شهردار خرم‌آباد ادامه داد: پخش موسیقی لری در شب ۲۰ اردیبهشت بمدت بیش از ۳ ساعت، نمایش فرش لری و معرفی ظرفیت های لرستان ازدیگر برنامه فرهنگی است.

داریوش بارانی بیرانوند  اظهار داشت: برای اولین بار وهماهنگی های لازم برج آزادی تهران نورپردازی می شود.

داریوش بارانی بیرانوند گفت:  ۲۰۰ رویداد فرهنگی با هدف شناسایی ظرفیت‌های موجود و هویت شهری سال گذشته در خرم‌آباد برگزار شد.

وی اضافه کرد:‌ تفاهم نامه مکتوبی با شرکت دانش بنیان نوآوران ملل با همکاری شهرداری منطقه ۲۲ تهران برای برگزاری یک مسابقه رالی خانوادگی در تاریخ های ۱۷ تا ۱۹ خردادماه بسته شده است.