تبلیغات رسانه‌ای کشور در حوزه سیاسی تقویت شود
تبلیغات رسانه‌ای کشور در حوزه سیاسی تقویت شود
یک نویسنده و تاریخ نویس گفت: ما یک کشور کوچک نیستیم، بلکه کشوری هستیم‌ که حداقل ۲۸۰۰ سال سابقه سیاسی و ۶ هزار سال سابقه تاریخی داریم که هنوز ناشناخته است

افق لرستان، جمشید معتضد امروز، ۲۹ اردیبهشت ماه در مراسم اختتامیه رسانه جام امید در تهران، اظهارکرد: هر چیزی که نشانه یکدلی و استحکام و همدلی مردم ایران باشد، اهمیت دارد، چرا که بیگانگان در فکر ایجاد تفرقه هستند.

ین تاریخ نویس با بیان اینکه نیازمند تاسیس رسانه های خصوصی هستیم، عنوان کرد: امروزه تاثیر فضای مجازی بر جامعه بالا است و باید از این ظرفیت برای پیشرفت‌های کشور در عرصه‌های مختلف به خوبی استفاده کرد.

متعضد تاکید کرد: همانطور که راهیان نور را برای معرفی مناطق جنگی اعزام می کنیم باید برای بیان پیشرفت ها و دستاوردهای نظام در عرصه های مختلف هم راهیان پیشرفت را تقویت کنیم.

این تاریخ نویس خاطرنشان کرد: در گذشته بیشتر روستاهای کشور برق نداشتند، اما بعد از انقلاب پیشرفت های خوبی حاصل شد و بنابراین نکته مهم بیان کارهای انجام شده دولت است، نه اینکه فقط اخبار منفی را پررنگ کنیم‌.

وی اضافه کرد: تبلیغات رسانه ای مهم است، اما در تبلیغات سیاسی نیازمند کارهای بیشتری هستیم تا بتوانیم مقابل تبلیغات منفی رسانه های غربی پیروز شویم.