ترکیب هیئت داوران سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان مشخص شد
ترکیب هیئت داوران سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان مشخص شد
دبیر سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان گفت: هیئت داوران سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان با حضور« حسین مسافر آستانه» ، «فرزاد لباسی» و «میثم جمالی» داوری آثار این دوره را بر عهده دارند

به گزارش افق لرستان، رضا نیازی اظهار کرد: تلاش کردیم در ترکیب هیئت داوران تخصص و تجربه را در کنار هم به کار بگماریم تا بهترین نتایج برای تئاتر استان حاصل شود.

وی افزود: این اساتید وظیفه ی داوری آثار جشنواره در هر دو بخش صحنه ای و خیابانی را بر عهده خواهند داشت.

گفتنی است مسافر آستانه کارشناس ارشد کارگردانی و بازیگری تئاتر از دانشکده  هنر دانشگاه تربیت مدرس است که در سابقه وی ریاست مرکز تئاتر تجربی دانشجویان،  مدیریت مرکز هنرهای نمایشی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، دبیر جشنواره‌ی سراسری دفاع مقدس، دبیر چهار دوره جشنواره‌ی تئاتر فجر در سالهای ۱۳۸۴، ۱۳۸۷، ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ به چشم میخورد.

فرزاد لباسی نیز دانش‌آموخته‌ کارشناس ارشد ادبیات نمایشی،  مدرس،نویسنده و کارگردان است که سابقه ی ۳۰ سال فعالیت مستمر در عرصه ی هنرهای نمایشی را دار می باشد.

از آثار وی می توان از  «از آگوستوبوال تا نمایش خلاق»، «مبانی بازیگری در مدارس»، «روانشناسی حالات مختلف صورت» نام برد.

همچنین میثم جمالی دارای مدرک کارشناسی تئاتر و ارشد کارگردانی است. از سوابق اجرایی جمالی می‌توان به دستیار و رئیس دفتر مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو شورای نظارت و ارزشیابی تئاتر استان قزوین، مدیر اجرایی دهمین دوره جشنواره سراسری ادبیات نمایشی رضوی اشاره کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان