تکمیل ورزشگاه خرم آباد هدیه دولت سیزدهم به ورزشکاران لرستانی
تکمیل ورزشگاه خرم آباد هدیه دولت سیزدهم به ورزشکاران لرستانی
وزیر راه و شهرسازی گفت:تکمیل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد مورد تأکید رئیس جمهور شهید بود و تکمیل آن هدیه دولت سیزدهم به ورزشکاران لرستانی است
به گزارش افق لرستان، وزیر راه و شهرسازی در مراسم تحویل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌‌آباد به باشگاه خیبر گفت:تکمیل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد همواره مورد تأکید رییس جمهور شهید بود و تکمیل این مجموعه هدیه دولت سیزدهم به ورزشکاران لرستانی است.
 مهرداد بذر پاش افزود:باید از همه توان استفاده شود تا چمن ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد برای نیم فصل دوم لیگ برتر آماده شود و با توجه به اینکه مسیر مواصلاتی ورزشگاه باید به صورت رفت و برگشت باشد ما زمین مورد نیاز را تخصیص می‌دهیم.
وی با اشاره به صعود تیم خیبر خرم آباد به لیگ برتر گفت:حمایت فعالان اقتصادی و تلاش مالک و خود بچه‌ها تیم خیبر به لیگ برتر صعود و موج خوب شادمانی ایجاد کرد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکهاز نظر ما ورزشگاه آماده بود، اما با تشخیص مالک باشگاه و نظرات بین‌المللی ناظر بر فوتبال چمن باید اصلاح می‌شد، افزود:چمن مرغوب در فاز اول حداقل برای نیم فصل دوم آماده و خیبر در ورزشگاه بازی کند.
 بذر پاش با اشاره به اینکه با صعود خیبر به لیگ برتر زیر ساخت‌ها برای میزبانی طرفداران و برگزاری بازی‌ها آماده باشد، گفت:ورزشگاه باید توسط مالک باشگاه و دیگر سرمایه‌گذاران توسعه پیدا کند، ما هم این آمادگی را داریم که بخش‌های دیگر را اضافه کنیم.