جذب نیرو در اداره کل محیط‌زیست لرستان در قالب آزمون استخدامی
جذب نیرو در اداره کل محیط‌زیست لرستان در قالب آزمون استخدامی
مدیرکل محیط زیست لرستان از جذب نیرو در قالب آزمون استخدامی برای سال آینده خبر داد و گفت: درصدد هستیم که ۱۴ نیروی کارشناس و محیط بان و همچنین ۲۰ نفر با سهمیه ایثارگری را سال آینده در قالب آزمون استخدامی جذب کنیم

به گزارش افق لرستان،علی سالاروند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، با اشاره به نصب ۱۳ دوربین در مناطق حفاظت شده لرستان اظهار کرد: برای نخستین بار در کشور، هوشمندسازی مناطق حفاظت شده در استان لرستان انجام گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: لرستان نخستین استانی است که با استفاده از تجهیزات و دوربین‌های با قدرت و کیفیت بالا، اقدام به هوشمندسازی عرصه محیط‌زیست کرده است.

مدیرکل محیط زیست لرستان هوشمندسازی مناطق حفاظت شده را اقدامی مهم در جهت ناامن سازی فضا برای شکارچیان دانست و افزود: همچنین با این اقدام، پوشش مناطق حفاظت شده به حداکثر خود می‌رسد.

سالاروند با بیان اینکه به ازای هر هکتار یک محیط‌بان باید داشته باشیم، گفت: این در حالی است که لرستان با ۳۲۲ هزار هکتار، تنها دارای ۷۰ نیروی محیط‌بان است.

وی از جذب نیرو در قالب آزمون استخدامی برای سال آینده خبر و ادامه داد: درصدد هستیم که ۱۴ نیروی کارشناس و محیط بان و همچنین ۲۰ نفر با سهمیه ایثارگری را سال آینده در قالب آزمون استخدامی جذب کنیم.

مدیرکل محیط زیست لرستان بیان داشت: با جذب این تعداد افراد، کمبود نیرو این اداره کل جبران خواهد شد.