جزئیات حوادث شب گذشته الیگودرز
جزئیات حوادث شب گذشته الیگودرز

به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته شهرستان الیگودرز شاهد ناآرامی‌هایی با ادعای پیگیری مشکل آب خوزستان بود که منجر به ورود دستگاه‌های انتظامی و امنیتی برای بررسی همه جانبه ابعاد آن شد. بر اساس این گزارش، تجمع در الیگودرز با آتش زدن و تخریب اموال عمومی توسط تعداد معدودی به اغتشاش کشیده شد. سردار یحیی […]

به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته شهرستان الیگودرز شاهد ناآرامی‌هایی با ادعای پیگیری مشکل آب خوزستان بود که منجر به ورود دستگاه‌های انتظامی و امنیتی برای بررسی همه جانبه ابعاد آن شد.

بر اساس این گزارش، تجمع در الیگودرز با آتش زدن و تخریب اموال عمومی توسط تعداد معدودی به اغتشاش کشیده شد.

سردار یحیی الهی فرمانده انتظامی استان لرستان در گفتگوی اختصاصی با مهر ضمن تأیید ناآرامی‌ها در شهرستان الیگودرز، از فوت یک نفر در جریان این حوادث خبر داد.

وی ضمن رد تیراندازی به سمت مردم از سوی مأموران نیروی انتظامی، خاطرنشان کرد: تجمع شب گذشته الیگودرز متأسفانه مورد سو استفاده معاندین و ضد انقلاب قرار گرفت.

سرهنگ عباس محمدی فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: در حال بررسی ابعاد مختلف حوادث شب گذشته هستیم و به زودی جزئیات کاملی از موضوع را منتشر خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در جریان این حوادث از سوی تعدادی موتورسیکلت سوار به سمت نیروهای انتظامی نیز شلیک صورت گرفته است؛ از زخمی شدن برخی عوامل پلیس خبر داد.

سرهنگ محمدی ضمن رد تیراندازی نیروهای انتظامی به سمت مردم، یادآور شد: در حال حاضر اوضاع شهرستان الیگودرز آرام بوده و امنیت در این شهر برقرار است.

وی افزود: اطلاعات تکمیلی در این زمینه متعاقباً اطلاع رسانی می‌شود.

بنابراین گزارش، مطابق کسب اطلاع خبرنگار مهر از منابع آگاه، تلاش برای شناسایی عاملان ناآرامی‌های شب گذشته ادامه دارد.

گفته می‌شود، قربانی اغتشاشات شب گذشته الیگودرز یک جوان ۲۰ ساله بوده است. همچنین اخبار حکایت از زخمی شدن دو نفر در جریان این حوادث دارد.