جهاد تبیین، آگاه‌سازی برای امیدآفرینی است
جهاد تبیین، آگاه‌سازی برای امیدآفرینی است
جانشی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جهاد تبیین با آگاه‌سازی برای مردم، امیدآفرینی ایجاد می‌کند

به گزارش افق لرستان.سردار قاسم قریشی امروز (۲۹ اردیبهشت ماه) در حاشیه اختتامیه «جام رسانه‌ امید» که در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه جامع انقلاب اسلامی تهران برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: برگزاری این رویداد، کمک موثری به جهاد تبیین در عرصه پیشرفت و موفقیت‌های مردم خواهد بود. ارتباط بین رسانه و عرصه‌های تولید، علم و فناوری ضعیف است و بسیج رسانه دست به کار شده است تا این پیوند را برقرار کند.

وی با بیان اینکه گاهی ممکن است برخی رسانه‌ها از طرف دشمن مورد سوءاستفاده قرار گیرند که تعداد آنها اندک و ناچیز است، گفت: همه رسانه‌های ما دلسوز انقلاب، مردم و کشور هستند و می‌دانند هرگونه ناامیدی به نفع دشمن تمام می‌شود. البته قصد نداریم با افسانه‌ها، داستان‌ها و خیال‌پردازی‌ها امید عبث بدهیم، بلکه می‌خواهیم آنچه را که اتفاق افتاده است، بیان کنیم و به جامعه امید دهیم.

او بیان کرد: در ۴۰ سال گذشته، جوانان و دانشمندان ما در عرصه پیشرفت و موفقیت گام‌های اساسی برداشته‌اند. کشوری که روزی به لحاظ بهداشت و درمان، صنعت و زیرساخت جزو کشورهای عقب‌مانده بود، امروز با وجود جوانان مومن، انقلاب و نخبه جزو کشورهای اول دنیا مطرح است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: امروز رسانه‌هایی که ضعیف عمل کرده‌اند، مسیری را که این جوانان برای اعتلای ایران اسلامی طی و آن را زنده کرده‌اند، شعله‌ور جلوه دهند.