رسانه‌ها مردم را به مشارکت در سرمایه‌گذاری دعوت کنند
رسانه‌ها مردم را به مشارکت در سرمایه‌گذاری دعوت کنند
استاندار لرستان با اشاره به اینکه مأموریت ما جز پیشرفت و توسعه همه‌جانبه در استان چیز دیگری نیست، افزود: رسانه‌ها در فراهم کردن بستر سرمایه‌گذاری در استان نقش دارند و می‌توانند مردم را به مشارکت دعوت کنند

به گزارش افق لرستان،  ابوطالب شفقت در آیین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای “بر بلندای حضور” با اشاره به اینکه انتظار من از اصحاب رسانه ایجاد وحدت و یکپارچگی در جامعه است، افزود: دین مبین اسلام نیز بر وحدت و یکپارچگی تاکید کرده است.

شفقت با اشاره به اینکه انتظار می‌رود رسانه‌ها مردم و شخصیت‌های سیاسی و بزرگان فعال جامعه را به وحدت دعوت کنند و نگارش اهالی رسانه وحدت‌گرا و یکپارچه باشد، افزود: این اصل و اساس کمک به توسعه و پیشرفت جامعه است.

استاندار لرستان با تاکید بر تقویت رویکرد وحدت و یکپارچگی در لرستان گفت: اگر با این رویکرد در استان تلاش کنیم سرمایه‌گذاران لرستانی خارج از استان به استان برمی‌گردند و علاوه بر این سرمایه‌گذاران دیگر هم با فراغ بال در استان حضور پیدا می‌کنند و امنیت سرمایه‌گذاری در استان ایجاد خواهد شد.

شفقت ایجاد وحدت را برای افزایش نظارت‌ها موثر دانست و افزود: نظارت برخلاف تفرقه افکنی است و قطعا نظارت برای رشد و تعالی و جلوگیری از انحراف است.

استاندار لرستان رویکرد نظارتی را بر مبنای هدایت، راهبری، کمک و مشاوره دانست و افزود: اصحاب رسانه می‌توانند مردم را به مشارکت دعوت کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم لرستان با مهربانی خود مشقت را برای «شفقت» آسان می‌کنند، افزود: من به مهربانی مردم اطمینان دارم و مأموریت ما جز پیشرفت و توسعه همه‌جانبه در استان چیز دیگری نیست.

شفقت با اشاره به تصویب روز لرستان در اول خرداد ماه، گفت: با پیگیری مسئولان به ویژه آقای زیویار استاندار سابق روز اول خرداد، روز عملیات حاج‌عمران و شهدای آن به نام روز لرستان تصویب شده است.

وی درباره مطالبات رسانه‌ها در خصوص قانون «م الف» بیان کرد: قانون «م الف» بر اساس ضوابط و قانون اعمال شود این موضوع در شورای برنامه ریزی و توسعه مطرح می‌شود.