فعالیت کانون‌های تخصصی خواهران بستر تمدن‌سازی است
فعالیت کانون‌های تخصصی خواهران بستر تمدن‌سازی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه بانوان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه نقش مهمی در عرصه فرهنگی و مقابله با توطئه‌های دشمنان دارند، گفت: فعالیت کانون‌های تخصصی بانوان بستر تمدن‌سازی و تقویت فرهنگ دینی و عمومی جامعه است

به گزارش افق لرستان، اعظم روانشاد روز پنج‌شنبه در نخستین همایش تخصصی مدیران کانون‌های تخصصی خواهران استان لرستان، با اشاره به نقش مهم کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در جامعه و دغدغه‌های فرهنگی مقام معظم رهبری گفت: امروز تلاش به منظور رفع دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب تکلیف عموم مردم به‌ویژه فعالان عرصه فرهنگ، دین و مساجد است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه تمدن‌سازی و جامعه‌پذیری از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب است افزود: رفع این دغدغه‌ها نیازمند برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف در عرصه فرهنگی، دینی و تکیه بر مسجدمحوری است.

روانشادبه فعالیت ۵۲۹ کانون فرهنگی هنری مسجد در لرستان اشاره کرد و گفت: امروز شاهد اقدامات راهبردی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هستیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به نقش بانوان در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و خانواده، افزود: فعالیت‌های فرهنگی مسجدمحور بانوان می‌توانند بستر تمدن‌سازی باشند.

وی تاکید کرد: باید با برنامه‌ریزی مناسب فعالیت‌های خواهران بستر ایجاد تحول و تقویت عرصه فرهنگی باشد و برای کادرسازی، شبکه‌سازی و جذب نخبگان در کانون‌های تخصصی خواهران باید اقدام شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بیان کرد: از برنامه‌های موثر و تحول‌گرا کانون‌های تخصصی خواهران در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان حمایت می شود.