قوه قضائیه با مخلین نظم وامنیت برخورد قاطع کند/ورزشکاران لبیک گوی رهبری هستند
قوه قضائیه با مخلین نظم وامنیت برخورد قاطع کند/ورزشکاران لبیک گوی رهبری هستند
کشتی گیر پلدختری عضو ستبق تیم ملی گفت:جامعه ورزشی با قدر دانی از نصایح حکیمانه مقام معظم رهبری برای اهتزاز پرچم ایران اسلامی غیرتمندانه در میدان است

جاسم امیری عضو سابق تیم ملی کشتی در گفتگو با افق لرستان با تسلیت شهادت معاون اطلاعات سپاه سیستان،دیگر شهدای امنیت و ابراز ناراحتی از اتفاقات اخیر اظهار داشت:آتش زدن پرچم ایران اسلامی توسط افرادی که خط سیر شبکه های معاند دنبال می کنند پذیرفتنی نیست و این اقدام دل هر مسلمانی به درد می آورد.

وی با قدردانی از نصایح حکیمانه پدری فرزندی مقام معظم رهبری به ورزشکاران و هنرمندان در سخنرانی دانشگاه افسری امام حسن مجتبی ع بیان کرد:ما ورزشکاران سعی کردیم در رشته ورزشی که فعالیت می کنیم برای سرافرازی جمهوری اسلامی ایران و شادی دل مردم در ادامه راه شهدای ۸سال دفاع مقدس گام برداریم، همانطور که رزمندگان ما در آن دوران، جان خود را نثار کردند تا امروز شاهد امنیت و اقتدار نظام باشیم.

امیری با بیان اینکه ورزشکاران ایرانی در میادین مختلف توانستند ابهت ایران با اهتزار پرچم نشان دهند تصریح کرد:مطالبه گری در چهارچوب قانون امری پسندیده و ارزشمند است و نباید با اغتشاش، اقدامات وقیحانه ای مثل آتش زدن قرآن، بی حرمتی به مسجد و پرچم آب طوری گل آلود شود که مخالفین نظام از این فرصت به ارزش ها و آرمان والای انقلاب ضربه بزنند.

عضو سابق تیم ملی کشتی تاکید کرد:صف افرادی که اعتراض می کنند با اغتشاشگران بایستی جدا شود و خانواده ها نسبت به رفتار فرزندان خود مراقبت های لازم را داشته باشند.

وی یادآور شد:ورزشکاران و سلبریتی ها با سعه صدر بیشتر با مسائل برخورد کنند و از اظهار نظر های بدون سند و بی پایه پرهیز کنند.

امیری خاطر نشان کرد:امنیت مردم خط قرمز است و نباید برخی ها با بی قانونی، مخل نظم و امنیت شوند، انتظار ما از قوه قضائیه برخورد جدی با این عده قلیل افراد است.

خبر:علی مرادی