مسکن و اشتغال جامعه ایثارگر نیازمند حمایت ویژه است
مسکن و اشتغال جامعه ایثارگر نیازمند حمایت ویژه است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: مسکن و اشتغال جامعه ایثارگر نیازمند حمایت ویژه است و انتظار می‌رود مسائل مربوط به ایثارگران به صورت ویژه بررسی شود

به گزارش افق لرستان، حجت الاسلام والمسلمین هبت‌اله هاشمی، در دیداربا استاندار لرستان با گروه ها و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در مجتمع توانبخشی ایثار،اظهارداشت:ایثارگران همچنان در مکتب ولایت همیشه در میدان هستند.

وی با اشاره به‌اینکه ایثارگران استان لرستان نجیب‌ترین و درعین حال شجاع‌ترین هستند، افزود:جامعه ایثارگر، شهدای والامقام، خانواده معظم شهدا و جانبازان و آزادگان هرکدام الگو هستند.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی با بیان اینکه جامعه ایثارگر نیازمند حمایت هستند،گفت:انتظار می‌رود بحث مسکن، اشتغال، تشکل‌ها، مدراس و فرزندان جامعه ایثارگر و مسائل جامعه ایثارگر به صورت ویژه بررسی شود.

وی با اشاره به اینکه مجتمع توانبخشی ایثار سال ۹۶ افتتاح شده ولی تعطیل شده بود، عنوان‌کرد: این مجتمع از امکانات لازم برخوردار نبود و با همت ایثارگران مجتمع توانبخشی ایثار خرم‌آباد راه‌اندازی شد و امروز از امکانات لازم برخوردار است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان بیان‌کرد: سالن اجتماعات، سالن غذاخوری، سالن ورزشی این مجتمع زنده شد، امروز خانه ایثار آماده افتتاح است و مراکز درمانی آماده واگذاری است و هتلینگ این مجتمع در حد ۹۰ درصد به بالا آماده بهره‌برداری است.