وزیر جهاد کشاورزی به پلدختر سفر می‌کند
وزیر جهاد کشاورزی به پلدختر سفر می‌کند
سید جواد ساداتی نژاد» وزیر جهاد کشاورزی فردا جمعه به شهرستان پلدختر سفر می‌کند

به گزارش افق لرستان،سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده «سید جواد ساداتی نژاد» وزیر جهاد کشاورزی در پاسخ به دعوت به‌عمل‌آمده فردا (جمعه) در سفر یک‌روزه وارد شهرستان پلدختر خواهد شد.

وی، افزود: وزیر جهاد کشاورزی در بدو ورود پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای شهرستان از ایستگاه‌های پمپاژ تخریب شده از سیل فروردین‌ماه سال ۱۳۹۸ بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی آنها قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، افزود: بازدید وزیر جهاد کشاورزی از مجتمع ماهیان خاویار واحدهای پرورش ماهی در مناطق «سراب جهانگیر» و «چم گز» از برنامه‌های این سفر است.

کاظمی، گفت: «ساداتی نژاد» در این سفر با بازدید میدانی از پمپاژهای کشاورزی «واشیان» و «رنگین بان» از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این طرح‌ها قرار خواهد گرفت.

وی، افزود: بازدید از باغات انجیر منطقه «زیودار» از دیگر برنامه‌های سفر وزیر جهاد کشاورزی به پلدختر است و در پایان جلسه‌ای با حضور مسئولان و تشکل‌های حوزه کشاورزی در پلدختر برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، در سفر یک‌روزه «سید جواد ساداتی نژاد» وزیر جهاد کشاورزی و معاونان به شهرستان پلدختر، استاندار لرستان و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان وی را همراهی خواهند کرد.