وقتی رقاصه‌ها لیدر اغتشاش می‌شوند؛ برخی رسانه‌های داخلی تریبون دشمنان شدند!!
وقتی رقاصه‌ها لیدر اغتشاش می‌شوند؛ برخی رسانه‌های داخلی تریبون دشمنان شدند!!
با نگاهی به صفحات مجازی و دیدن عکس ها و فیلم‌های چند روز اخیر شلوغی‌ها، می‌توان دریافت که این تجمعات اصلا رنگ و بوی اعتراض ندارد و کاملا برنامه‌ریزی شده و با هدف اغتشاش و آشوب است

یادداشت امین پارسا: برخی ازمردم که به هر دلیل نسبت به عملکرد برخی از مسوولین، تورم و بیکاری و… اعتراضی هم داشتند، از سر ناآگاهی و نداشتن سواد رسانه‌ای اسیر بازی و اهداف اغتشاش‌گران شدند و بعد از اینکه متوجه این بازی شدند، خود را از صف آشوبگران جدا کردند.

نکته قابل توجه، بازی خوردن برخی از رسانه ها و رسانه‌نگاران داخلی بود، کسانی که با بودجه بیت‌المال، امکانات و حمایت‌های دولتی با هدف اصلاع‌رسانی پا در عرصه رسانه‌ای کشور گذاشتن و در بزنگاه‌های حساس باید چشم و گوش و زبان مردم باشند و اجازه فریب خوردن افکار عمومی را ندهند، خودشان چنان فریب خوردند که دانسته و نداشته تبدیل به تریبون دشمنان قسم خورده مردم و نظام شدند، از سلبریتی‌های میلیاردی بگیر بودجه های دولتی که دیگر نگوییم که درد و دل بسیار است و با پول مردم و بیت المال همیشه در مقابل مردم بوده‌اند و چماق دست دشمنان شدند‌.

به هرحال با نگاهی به اتفاقات اخیر می‌توان دریافت که برخی از زنان با حمایت‌های گروه‌های معاند داخلی و خارجی با بریدن موی سر، آتش‌زدن روسری، لخت شدن در انزار عمومی نشان دادند که هدفشان تنها و تنها ارزش‌های دینی و ملی است و هیچگاه دغدغه مردم را نداشته و ندارند که البته با اعتراض خود مردم روبرو نیز روبرو شدند.

با یک نگاه به تاریخ بلند ایران و ایرانی نتیجه می‌گیریم که زنان و مردان ایرانی از عصر باستان تابحال پوشش مناسبی داشته و علاوه بر فرامین دینی، پوشش زنان در کتیبه‌ها و سنگ‌نگاره‌های باستانی هم به چشم می‌خورد و غیرت زنان و مردان ایرانی چیزی که مورد هدف دشمن قرار گرفته است.

مردم ایران اسلامی امروز بار دیگر پای در خیابان‌ها گذاشتند تا همصدا، مرد و زن، پیر و جوان، دختر و پسر، متولدین دهه های ۱۰ و ۲۰ تا ۸۰ و ۹۰ اعلام کنند که هیچگاه آشوب و اغتشاش و بی‌بند و باری را تایید نکرده و نمی‌کنند و امنیت و آرامش امروزشان را بیشتر از هر چیزی دوست دارند.

البته این حضور مردمی بار مسوولیت مدیران انقلاب را بیشتر از قبل می‌کند و مسوولین نیز باید در برابر این حمایت مردمی شرایط خدمت به این مردم را فراهم کنند.