پاسخگوی خواسته‌ها و مطالبات مردم لرستان خواهیم بود
پاسخگوی خواسته‌ها و مطالبات مردم لرستان خواهیم بود
سرپرست معاونت سیاسی استانداری لرستان گفت: پاسخگوی خواسته‌ها و مطالبات مردم لرستان در دولت انقلابی سیزدهم خواهیم بود و تمام تلاش خود را در این راه به کار خواهیم بست

به گزارش پایگاه خبری افق لرستان، ستاری اظهار کرد: قیام خودجوش مردمی در حماسه نهم دی، نماد وحدت و همبستگی ملت و پیوند آن با رهبری و پشتیبانی از ولایت فقیه و ماهیت اسلامی بود که نشان داد همگان به این درک، فهم و حقیقت عظیم رسیده اند که اگر پشتیبان ولایت فقیه باشند مملکت به دامن دیکتاتوری و استعمار خارجی نمی افتد.

وی افزود: در نهم دی ماه مردم با خلق حماسه ای کم نظیر از سوی ملت بصیر و فهیم ایران اسلامی و با توصیه‌های عالمانه رهبر فرزانه انقلاب، توطئه دشمنان با شکست مواجه کردند و سناریوی دشمن با هدف براندازی نظام اسلامی نیز توسط ملت بصیر ایران اسلامی درهم شکسته شد.

سرپرست معاونت سیاسی استانداری لرستان ضمن بیان ارادت قلبی خود را به خانواده های معظم شهداء، جامعه ایثارگران و عموم مردم شریف لرستان، بیان کرد: از مردم بصیر دعوت می نمایم جهت نیل به هدف مقدس جمهوری اسلامی یعنی ایجاد تمدن نوین اسلامی که لازمه آن تشکیل دولتی مردمی و ایرانی قوی می باشد، با مشارکت همگانی در همه حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و … با دولت همراهی کنند.

ستاری تصریح کرد: مردم بدانند که خواسته های آنان را گرامی و در دولت انقلابی سیزدهم پاسخگو خواهیم بود تا بارقه امیدی بر آینده ایده آل شما باشد.

وی گفت: بلاشک تمام توان و تلاش ما در مجموعه دولت مردمی، توسعه همه جانبه استان و ایجاد بستری مناسب جهت شکوفایی تمامی استعدادهای بالقوه جوانان در حوزه های(اقتصادی،سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و …) خواهد بود.