چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج در لرستان برگزار شد
چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج در لرستان برگزار شد
چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج لرستان با حضور ۲۲ تیم تولید محتوا در حسیینه ثارالله خرم‌آباد برگزار شد

به گزارش افق لرستان،  سرهنگ حسن حجت‌پور در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت: مرحله استانی چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج به مدت ۲ روز برگزار می شود و تیم های برتر این رویداد به مرحله کشوری که اواسط آذرماه در تهران برگزار خواهد شد راه پیدا می کنند.

وی افزود :۲۲۰ نفر در قالب ۵۲ تیم در این رویداد حضور دارند که در در سه بخش پویانمایی، نرم افزارهای ویژه تلفن همراه و بازی های ویژه تلفن همراه با هم رقابت خواهند کرد.

وی هدف از برگزاری این رویداد را تاثیر توانمندی‌های بسیج در حوزه تولید محتوا و توانمندسازی برای تیم‌ها و افرادی عنوان کرد که در این رویداد شرکت کرده‌اند.

منصور احمدی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان امروز، در بازدید از چهارمین رویداد ملی تولید محتوی دیجیتال بسیج لرستان با اشاره به اینکه امروز شاهد استعدادهای بی‌نظیر نوجوانان و جوانان استان در این رویداد بودیم، اظهار کرد: عشق، شور ، نشاط و توانمندی در حوزه ایده، نظر، تئوری و تکنیک در بازدیدها قابل توجه بود.

وی افزود: در بعضی از شهرستان‌ها‌ افرادی در این رویداد شرکت کرده بودند که توانمندی آنها با سطح ملی برابری می‌کند.

احمدی اضافه کرد: اگر حمایت و تشویق‌های لازم از این استعدادها و نخبگان انجام شود، ایده و نمونه محصولاتی را تولید می‌کنند که در سطح کشور بی نظیر است.